4metin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cum sa se poata conecta altii la tine daca nu se pot conecta ( pentru server cu Hamachi)

Go down 
AuthorMessage
Wolf
Admin
Admin
Wolf


Posts : 85
Points : 253
Join date : 2010-09-09
Age : 31
Location : Romania/Constanta

Cum sa se poata conecta altii la tine daca nu se pot conecta ( pentru server cu Hamachi) Empty
PostSubject: Cum sa se poata conecta altii la tine daca nu se pot conecta ( pentru server cu Hamachi)   Cum sa se poata conecta altii la tine daca nu se pot conecta ( pentru server cu Hamachi) EmptyThu Sep 09, 2010 5:06 pm

Salut!
Am vazut ca aceasta problema cu serverele facute pe Hamachi exista la mai multi (inclusiv mie).
Si eu am server de Hamachi si altii nu s-au putut conecta la mine folosind Ip de la Hamachi.
Am reusit sa ii fac sa se conecteze punand in mc.txt ip-ul calculatorului unde este serverul si a mers.
Daca nici voua nu va merge ca altii sa se conecteze la serverul vostru prin ip de Hamachi incercati Ip calculatorului unde ati deschis serverul.
Nu am vazut vreun tutorial/ghid sau alteceva care arata situatia aceasta si m-am gandit sa o pun eu. Cred ca am postat unde trebuie
Back to top Go down
http://4metin.niceboards.net
 
Cum sa se poata conecta altii la tine daca nu se pot conecta ( pentru server cu Hamachi)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Rezolvare: Eu ma pot conecta la server dar altii nu ? Dc ?
» Rezolvare: Eu ma pot conecta la server dar altii nu ? Dc ?
» [Ghid]Pentru un server fain
» [Ghid]Tot ce trebuie pentru un server
» Asa faci server de metin2 pe hamachi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
4metin :: Metin2 :: Probleme Rezolvate-
Jump to: